שייט באילת

שייט באילת על יאכטה אוריוניה אחת הדרכים המיוחדות ביותר ליצור אווירה מיוחדת במינה.  שכן הים הוא מקום מסתורי, מיוחד , רומנטי ומרגש.
אתם המחפשים בילוי מיוחד שתרצו לזכור ושיכול לשנות אווירה, תוכלו למצוא הפלגה ואו שייט על יאכטה אוריוניה כדרך המתאימה והמפנקת ביותר לעשות זאת.

שייט באילת
הפלגות באילת

שייט באילת מרגיע ומפנק אל מול שקיעה יפה או אופק כחול יוכל לאפשר למפליגים חוויה מיוחדת, מרגיעה, מפנקת, מקורית ובעלת טעם בלתי נשכח.
שייט באילת מהווה פיתרון מקורי לכל מי שמחפש דרך לחגוג אין ספור אירועים מיוחדים, משמחים ואפילו מקוריים. הפלגה ואו שייט על יאכטה אוריוניה בהחלט יכולה להוות בילוי רומנטי בלתי נשכח.

רוצה כבר להזמין? מלא טופס הזמנה

אפשר תמיד להוסיף איזה תענוג מיוחד כגון  ארוחה עשירה ומגוונת ואו מסג' מפנק ומרגיע על סיפון הספינה שישלים את החוויה המיוחדת.
יכול להתאים לזוגות או משפחות או בעלי עסקים המחפשים דרך מיוחדת לציון אירוע מיוחד, כגון יום נישואין או הצעת נישואין ימי הולדת אירועים משפחתיים מסיבות רווקים\ות הפלגות פינוק לעובדים וכולי והכל כיד הדמיון.

הפלגות לקבוצות באילת
קיבוד על אכטה אוריוניה - הפלגה באילת

שייט באילת תוכל לספק בילוי רומנטי לבני הזוג אשר יוכלו ליהנות משהייה זה בחברת זו באווירה מיוחדת. הבילוי המיוחד בתוספת ארוחה רומנטית לאור נרות יוכלו להפוך את הבילוי לרומנטי במיוחד.

רוצה כבר להזמין? מלא טופס הזמנה

שייט במיוחד באילת מתאים כמעט בכל עונות השנה ביום או בלילה, היאכטה עצמה מהווה  פלטפורמה ומספקת אווירה מיוחדת שמתאימה לכל סוג של אירוע שישאר חרוט בזיכרון לזמן רב.

שייט באילת על יאכטה אוריוניה יכול להפוך לארוע שחוזר על עצמו כל שנה או כל פעם שיש סיבה למסיבה ולעולם לא משתעממים ממנו,אלא תמיד משאיר טעם של עוד…

רוצה שנחזור עלך?